Шановні батьки 11-класників та особи, які їх замінюють

Рекомендуємо Вам або Вашим повнолітнім дітям, випускникам 11 класів, звернутися до керівників закладів загальної середньої освіти міста Рубіжного для підтвердження (у формі письмової заяви у довільній формі) бажання проходити ДПА у формі ЗНО. Заява може бути подана до закладу освіти особисто або у відсканованому вигляді електронною поштою. Це дозволить у додатку до свідоцтва про здобуття повної загальної середньої освіти отримати запис: «Пройш (ов/шла)___ державну підсумкову атестацію з таких предметів: » та оцінки за 12-бальною системою. Свідоцтва про здобуття повної загальної середньої освіти та додатки до них планується видати 30.07.2020 року після надходження результатів ЗНО з усіх предметів.

У разі небажання (згідно заяви) складати ДПА у формі ЗНО у додатку до свідоцтва про здобуття повної загальної середньої освіти буде записано: «Пройш___ державну підсумкову атестацію з таких предметів: звільнен (ий/а). Свідоцтва про здобуття повної загальної середньої освіти та додатки до них будуть видані після отримання їх управлінням освіти Рубіжанської міської ради.

Право проходити ДПА в закладі освіти (не у формі ЗНО) встановлюється Порядком проведення ДПА (наказ МОНУ від 07.12.2018 № 1369) для здобувачів освіти ЗЗСО «Міжнародна українська школа»; для громадян, які завершили навчання й отримали документ про відповідний рівень загальної середньої освіти за кордоном; для здобувачів освіти за вечірньою, заочною, сімейною формами; для тих, які перебувають в установах виконання покарань та слідчих ізоляторах; які проживають на тимчасово окупованій території України; які мають захворювання або патологічний стан за Переліком захворювань та патологічних станів (наказ МОНУ/МОЗ від 29.08.2016 № 1027/900) та ін.

Здобувачі освіти, які претендують на Золоту або Срібну медаль, мають право отримати такі медалі без проходження ДПА.

Звертаємо увагу, що здобувачі освіти, які планують вступати до закладів вищої освіти у 2020 році, мають обов’язково пройти зовнішнє незалежне оцінювання.

Кiлькiсть переглядiв: 156

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.